iPhone 14 Pro – jakie dostosowania i akcesoria zastosować do ulepszonego model dla profesjonalistów?

iphone 14 plus

Nowy iPhone 14 Pro to całkiem solidny upgrade w stosunku do poprzedniej generacji. Ma lepszy aparat, więcej pamięci RAM i opcji przechowywania danych, nieco jaśniejszy wyświetlacz i lepszą wodoodporność. Do tego jest dostępny w naprawdę świetnych kolorach, takich jak głęboka purpura i złoty. Biorąc pod uwagę, jak niewiele osób ma obecnie dostęp do sieci 5G, obecność modułu 5G jeszcze niewiele daje, ale z pewnością jest przyszłościową opcją.

iPhone 14 Pro – dostosowywanie ekranu głównego w nowym telefonie

Gdy masz już swojego nowego iPhone’a 14 pro, czas dostosować ekran główny. Możesz zacząć od wybrania tapety, która będzie odzwierciedlać Twój styl. Aby to zrobić, po prostu wejdź w Ustawienia > Tapeta i wybierz jedną z dostępnych zdjęć lub tapet na żywo. Jeśli chcesz mieć coś bardziej osobistego, zawsze możesz użyć zdjęcia z własnej biblioteki. Upewnij się tylko, że jest to obraz wysokiej jakości, aby wyglądał świetnie na tych wspaniałych ekranach OLED Super Retina.

Kiedy już wybierzesz swoją idealną tapetę, poświęć trochę czasu na zmianę układu aplikacji i widżetów na ekranie głównym. To zależy wyłącznie od Ciebie – rozmieść je w taki sposób, jaki najbardziej odpowiada Twojemu codziennemu użytkowaniu telefonu.

Jeśli w telefonie zaczyna panować bałagan, pamiętaj, że iOS 16 umożliwia tworzenie folderów aplikacji, co naprawdę pomaga utrzymać porządek (i organizację). Po prostu przeciągnij jedną aplikację na drugą, a zostaną one automatycznie zgrupowane w folderze, a ich nazwy zostaną ułożone w kolejności alfabetycznej. To bardzo przydatne.

iPhone 14 Pro – teraz, gdy masz iPhone 14 pro, sprawdź kilka fajnych akcesoriów

iphone 14 pro

Jako dumny właściciel iPhone’a 14 Pro pewnie zastanawiasz się, jakie akcesoria pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości Twojego telefonu. Oto kilka fajnych akcesoriów, które warto sprawdzić.

Na iPhone’a 14 Pro jest dostępnych mnóstwo świetnych etui, więc znalezienie takiego, które będzie pasowało do Twojego stylu, nie powinno być trudne. Nieważne, czy chcesz mieć coś eleganckiego i minimalistycznego, czy kolorowego i zabawnego – na pewno znajdziesz etui lub skórkę, które będą dla Ciebie idealne. A jeśli martwisz się o ochronę swojej inwestycji, jaką jest iPhone 14 Pro, kupno wytrzymałego etui jest zawsze dobrym pomysłem.

Zewnętrzny zestaw baterii w postaci banku energii to kolejne przydatne akcesorium, bo wszyscy wiemy, jak bardzo frustrujące może być, gdy nasz telefon jest rozładowany, dlatego posiadanie pod ręką zewnętrznego akumulatora jest zawsze dobrym pomysłem – zwłaszcza jeśli zamierzasz być poza domem przez cały dzień (lub podróżować). Wiele z power-banków zawiera wystarczającą ilość energii, by wielokrotnie naładować iPhone’a 14 Pro, więc z pewnością przydadzą się w każdej chwili.

Zestaw słuchawek przyda się, jeśli nie masz jeszcze dobrych słuchawek. Może teraz nadszedł czas, żeby w nie zainwestować. Wiele osób przyzwyczaiło się do słuchania muzyki z telefonu przez cały dzień, niezależnie od tego, czy ćwiczą na siłowni, czy jeżdżą komunikacją miejską.

Apple Watch to ciekawy gadżet, jeśli szukasz innego sposobu, aby śledzić swoje cele fitness, a także pozostać w kontakcie, gdy jesteś w ruchu. Kupno Apple Watch jest zdecydowanie warte rozważenia – zwłaszcza teraz, gdy pojawiły się najnowsze modele Series 6.

Ładowarka bezprzewodowa jest jednym z najbardziej przydatnych akcesoriów, które może posiadać każdy. Pozwoli Ci utrzymać urządzenie pod napięciem bez konieczności używania kabli.