Jak można zaprojektować swoje etui na telefon?

Etui na telefon stało się bardzo szybko podstawowym wyposażeniem każdego smartfona. Jego obecność na telefonie w ogromnym stopniu poprawia bezpieczeństwo danego urządzenia i stanowi dla niego swego rodzaju zbroje, która chroni jego bardzo delikatne wnętrze i podzespoły przed uszkodzeniem. I choć głównym zadaniem takiego etui jest ochrona telefonu, to nikt przecież nie powiedział, że nie może ono prezentować się w bardzo ładny i estetyczny sposób. A osiągnąć to można w najlepszy sposób poprzez samodzielne zaprojektowanie etui https://vegacom.eu/pl/products/zaprojektuj-swoje-etui-z-nadrukiem-wybierz-model-telefonu-42407.html . Jak to zrobić?

Własna grafika na etui

Wiele osób widząc nudny i nieestetyczny telefon mówi, zaprojektuj etui na własną rękę. Przecież można mieć na nim własne zdjęcie, własną grafikę lub cokolwiek innego, co tylko przyjdzie do głowy. Jak jednak coś takiego zrobić?
Wbrew pozorom etui z własnym nadrukiem to nic trudnego. Nie trzeba samodzielnie realizować takiego produktu ani zamawiać jego wykonania. Jedyne co trzeba zrobić, aby takie etui zdobyć, to przesłać do producenta własne zdjęcie lub grafikę, a resztą już zajmie się sprzedawca. Nadrukuje on na gotowym już etui przesłany plik graficzny, co pozwoli bardzo szybko uzyskać doskonałej jakości graficzne etui.
Koszt takiego projektu jest niewiele wyższy niż zakup etui z nadrukowanym już z góry projektem, a efekt wizualny, gdy posiada się na telefonie np. swojego psa, jest po prostu znacznie lepszy i efektowniejszy.